سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

پیرو درخواست هاتن خواستم این پست رو قرار بدم.

نمیدونم چرا ولی توی جامعه ما اینطور جا افتاده که خب پرستار یه آنزیکت و آمپول میزنه و تمام

اما خب اصل کار پرستاری نیاز به دانش زیادی داره و این پرستار هست که نقش تعیین ککنده ای در سلامت مددجو داره

دروس پرستاری به نسبت سخته و میشه گفت خلاصه شده پزشکی هست اغلب دروسش یعنی باید از خیلی چیزها سر در بیاره.

کتاباش اکثرا رفرنس هست و اصلی ترین کتاباش که به درد میخوره برونر هست

ترم اول حتما پراتیک دارید که اغلب در محیط دانشگاه برگزار میشه و خب علاوه بر اون دروس ترم اول اغلب سخت و پرحجم هستند

و از ترم دو به عنوان کارآموز میرید بیمارستان

ولی خب دروس همچنان سختن

برای اینکه بتونید نمرات خوبی در دروس پرستاری بگیرید باید خیلی تلاش کنید و حتما سعی کنید کتاب رو حداقل یک بار بخونید چون مطالب به شدت فرار و پیچیده هستند

و حتما از گفته های اساتید جزوه تهیه کنید و توی کلاس هم فعال باشید

شهریه های دانشگاه های آزاد هم خب چون کارآموزی دارید خیلی گرون در میان

بهتره شهریه رو از گوگل سرچ کنید اما خب وقتایی که کارآموزی دارید من ندیدم شهریه ها از پنج میلیون کمتر باشه

برای قبولی در پرستاری هم رتبه کنکور پایینی نیاز دارید و خب این رتبه با توجه به خیلی متغیر ها یه سقف خاصی داره

ولی خب تقریبا افراد با تراز قلم چی 5800 به بالا برای پرستاری قبول میشن

ببینید شما نمیتونید بگید اگه من روزی 8 ساعت درس بخونم قطعا پرستاری میارم و یا قطعا معدل الف میشم

مقدار و میزان مطالعه شما به سطح درک و یادگیری خودتون وابسته هست و بهتره با مشاورتون درباره این قضیه هماهنگ بشید یا به ما دایرکت بدید تا راهنماییتون کنیم

شرایط کار پرستاری سخته

خیلی از صحنه هایی که توی بیمارستان میبینید و خستگی های ناشی از شیفت و تبعیض های زیادی که وجود داره قطعا باب میل همه نیست و بهتره قبل از ورود به این رشته دربارش تحقیق کنید

برای مطالب بیشتر و مشاوره و تدریس رایگان به پیج اینستاگرامی من سر بزنید

پیج اینستاگرامی من(نرس تیچ)

چرا دیگه مثل قبل یاد نمیگیرم؟

چطور تو خونه آزمون بدم (شبیه سازی آزمون در خانه)

کنکوری های متاهل بخوانند

,پرستاری ,خب ,های ,خیلی ,هست ,  برای ,و خب ,دروس پرستاری ,و حتما ,پیج اینستاگرامی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مثل مادرم فاطمه دیوارپوش چرمی دانلود اهنگ های کرمانجی|کرمانج موزیک فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی میشو یادداشت های امیر حسین جعفری کار تحقیقی رشته حقوق Matinhooshmand هدایت beautiful-sunflower یوزر آنلاین